Kurumsal

İşletmemizin iştigal ettiği tüm sahalarda yürürlükte olan yasalara ve düzenlemelere, başta ISO 9001:2000 olmak üzere ilgili tüm standartlara uymak ve mantiğini alarak yaşam tarzina dönüştürmek, bu konuda eğitim ve düzeltmeler yapmak.

Güvenilir ortamlarda, iş ve işçi sağliğini gözeterek mükemmele ulaşacak şekilde imalat yapmak. Oluşabilecek müşteri şikayetlerini ve isteklerini detayli inceleyerek değerlendirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

ISO 9001:2000 standardinin etkinliğini en üst seviyede tutmak ve yaşatmak. İşletmenin kalite yönetim sistemi ile oluşan tüm yapilanmamizda en önemli unsur olağan sinerjimizdir.

Bu sinerjinin getirmiş olduğu şeffaflik ve takim arkadaşliği ile çoğulcu katilim insan kaynaklari açisindan en önemli ve vazgeçilemez unsurdur. İştigal alanimiz çerçevesinde gerek üretim sahalarimizda gerekse ofis ortaminda teknolojinin vermiş olduğu kolayliklar çerçevesinde iş ve zaman kaybina yol açmadan, kişi performansini arttiracak, dolayisi ile verimlilik sağlayacak tüm projeleri değerlendirir ve uygulamak üzere planlariz.

Doğru, dürüstlük, kalite, teknoloji, iletişim ve disiplin, ilerici temel ilkelerini işletme bünyesine yerleştirmek ve korumak konusunda mücadeleci olmak, yönetimde açik sistemi benimsemek, müşteri memnuniyetini temel hedef olarak görmek ve gerçekleştirmek, çalişanlarimiza iş güvenliği bilincini yerleştirmek, tedarikçiler ile güvene dayali işbirliği içinde olmak, ait olduğumuz topluma mümkün olan her firsatta yardimda bulunmak işletmemizin kalite politikasidir.